Mo.4 450

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.4 450 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 4.50 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.4 700

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.4 700 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 7.00 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.4 800

Mo.4 800 modeli, cephesi ahşap ağırlıklı bir Mooble House isteyenler için tasarlandı. Çatısı tek yöne eğimli, üç cephesi ahşap, bir cephesi ve çatısı metal ağırlıklı, 8 metre ve 4 kişilik bu modelin kurgusunda yaşam alanı ve yatma alanı birbirinden ayrılır. Orta kısımda ise mutfak ve banyo yer alarak bir koridor oluşturur. Sizin favori Mooble House modeliniz hangisi?