Mo.1 Tiny House

Mutfağın ve ıslak hacmin üzerinde yer alan asma katı ile kullanıcılar gökyüzü manzarasının keyfini çıkarabilir. 5.6 metre uzunluğunda, 4 kişinin kullanımına uygun olan bu model, kullanıcılarına fonksiyonel ve kompakt bir çözüm sunar.

Mo.2 Tiny House

Mo.2 450, iki kişinin kullanımına tek hacim içerisinde hizmet eden bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Mutfak ve yaşam alanı, oda içinde hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilirler. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.3 Tiny House

Mo.3 800 çift oda kurgusunu sunan Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları tamamen ahşap olup çatısı metaldir. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Yatma ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. Uyku ve yaşam alanlarının birbirinden ayrılmış olması bu modeli 4 kişilik aileler için en verimli model haline getiriyor. 8 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.4 Tiny House

Mo.4 450 tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal ve kalan üç cephe ahşaptır. Mekan içerisinde herhangi bir bölücü eleman olmadan mutfak ve yaşam alanı bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar mekanın ferahlığının keyfini çıkarabilirler. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.5 Tiny House

Mo.5 400, fonksiyonel tasarımı sayesinde kompakt bir çözüm arayan kullanıcılara hitap eden bir Mooble House modelidir. Daha sık mobil olmak isteyenler için uygundur. 4 metre uzunluğundaki bu minimal model 4 kişinin kullanımına uygundur.