Mo.2 350

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.2 350 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 3.50 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.2 450

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.2 450 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 4.50 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.2 560

Arazinizin konumuna, manzaranızın yönüne ya da sadece isteğinize göre Mooble House mobil evinizin giriş cephesine karar verebilirsiniz. Mooble House ürünleri aynı model altında farklı alternatifler sunar.

Mo.2 560v

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.2 560 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 5.60 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.2 635

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.2 635 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 6.35 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.2 800

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.2 800 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 8.00 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.2 850T

Özellikle ticari kullanım amacı ile tercih edilen Mo.2 850 T2’nin en önemli özelliği aynı araç içinde birbirinden bağımsız iki farklı yaşam alanı sağlamasıdır. Yani iki farklı otel odası aynı modül üzerinde sunulur. Ama sık sık birlikte vakit geçirmek isteyen iki ailenin yaşamı için de mükemmel bir çözüm olabilir. Ne de olsa 8.50 metre uzunluğunda bir alan!