Mo.3 450

Mo.3 450 dış cephede ahşap görünüm arayan kullanıcılar için tasarlanmış bir Mooble House modelidir. Beşik çatı formundaki bu ürün kullanıcılarına ev sıcaklığını hissettirir. Mekan içerisinde herhangi bir bölücü eleman olmadan mutfak ve yaşam alanı bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar mekanın ferahlığının keyfini çıkarabilirler. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.3 560

Mo.3 560, diğer Mo.3 varyasyonları arasında asma kat seçeneği bulunan tek Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları tamamen ahşap olup çatısı metaldir. Yaşam alanı ve uyku alanı aynı hacim içerisinde ergonomik bir asma kat ile birleşir. Mutfağın ve ıslak hacmin üzerinde yer alan asma katı ile kullanıcılar gökyüzü manzarasının keyfini çıkarabilir. 5.6 metre uzunluğunda, 4 kişinin kullanımına uygun olan bu model, kullanıcılarına fonksiyonel ve kompakt bir çözüm sunar.

Mo.3 800

Mo.3 800 çift oda kurgusunu sunan Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları tamamen ahşap olup çatısı metaldir. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Yatma ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. Uyku ve yaşam alanlarının birbirinden ayrılmış olması bu modeli 4 kişilik aileler için en verimli model haline getiriyor. 8 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.3 850

Mooble House Mo.3 850 modeli diğer Mooble House ürünleri gibi hem ev hem otel amaçlı kullanıma uygun bir modeldir. Ürünün merkezinde yer alan geniş mutfağı ve konforlu banyosu bir koridor oluşturur.