Mo.1 550

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.1 550 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 5.50 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.1 635

Mo.1 635 yaşam alanı ile uyuduğu alanı birbirinden ayırmak isteyenler için tasarlandı. Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 6.35 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Sizin favori Mooble House modeliniz hangisi?

Mo.1 650

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.1 650 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 6.50 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?